Teslimat Bilgisi


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin AE DİJİTAL OTOMASYON ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET AŞ'ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Seçtiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili olarak bir müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca ürünleriniz kargo tarafından teslim alındığında da bilgilendirme maili tarafınıza iletilecektir

faznotralgotur.net online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 45 (Kırk beş) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.